facebook
home
napisz
szukaj
Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /taniecwwl.pl/plugins/content/jwsig.php on line 78
Oferta Studia Tańca
   

Oferta Studia Tańca skierowana jest dla dorosłych, młodzieży i dzieci:

 • którzy traktują taniec wyczynowo i chcą występować na turniejach
 • którzy taniec traktują jako swoje hobby i chcą nauczyć się bardzo dobrze tańczyć.


Wybierz taniec dla siebie !

Tańce standardowe:

 • Walc angielski to taniec bardzo romantyczny, subtelny. zmysłowy i bardzo elegancki.
 • Walc wiedeński - nazywany królem tańców standardowych, jest niezwykle elegackim, salonowym tańcem
 • Tango to "kłótnia lub rozmowa dwojga kochanków",  taniec ostry w wyrazie, bardzo widowiskowy
 • Foxtrot - nazywany najpiękniejszym spacerem świata, cechuje go płynny, ciągły ruch
 • Quickstep to najszybszy z tańców standardowych, cechuje go szybki krok, duża ilość zmian rytmów, bardzo wdzięczny, energiczny i energetyzujący.


Tańce latynoamerykańskie:

 • Samba jest gorącym, zmysłowym tańcem, który natychmiast kojarzy się z kolorami i rytmami karnawału w Rio de Janerio.
 • Cha cha - to taniec kubański, w którym dziewczyna chce uwieść partnera.
 • Rumba - taniec miłości, przesycony erotyzmem i zmysłami, partnerka rozmawia ( czasem kłóci się ) z partnerem, jeden z najbardziej wyrazistych ( teatralnych ) tańców.
 • Passodoble - to hiszpańska corrida. Partner odgrywa rolę charyzmatycznego, odważnego i niezwyciężonego torreadora a partnerka jest jednocześnie bykiem, muletą i senioritą. Taniec pełen teatralnego wyrazu
 • Jive - taniec szaleńczej zabawy, tańczonej do białego rana, mnóstwo skoków, obrotów - "fruuuuuwa twoja marynara"
Taniec klasyczny ( balet ) jest techniką, która zapewnia wszechstronny rozwój ciała. Wypracowuje koordynację ruchu, rozciągnięcie,równowagę, piękno pracy rąk, skok oraz obroty (piruety). Rozbudza wrażliwość na piękno ruchu, wrażliwość muzyczną i twórcze zdolności.
Poza tańcami towarzyskimi i klasycznym uczymy tańczyć salsę, rokc'n'roll-a, twista, boogi woogi, hip hop-u, funky, lockingu, breakdance, popingu, disco w parze oraz solo. Oferujemy również tańce ludowe i narodowe: takie jak polka, zorba czy polonez. Dla dzieci proponujemy m.in tańce zabawowe.

 

Studio Tańca Marcina Wrzesińskiego i Anny Głogowskiej zapewnia w pełni profesjonalną edukację. Jedni z najbardziej szanowanych tancerzy w Polsce, Ania i Marcin to nie tylko uznani sportowcy, lecz również doświadczeni pedagodzy i twórcy niekonwencjonalnych układów choreograficznych. Mają już na swoim koncie tysiące uczniów, z których uczynili niezwykłych tancerzy. Wielu z ich młodych podopiecznych już zdobywa laury na licznych turniejach dla dzieci i młodzieży. To para, która nie boi się trudnych wyzwań i rewolucyjnych nowinek, które niesie ze sobą pędzący świat tańca.

 

Nauka tańca pod opieką jednej z najlepszych, zawodowych par Europy (o czym świadczą liczne nagrody i wyróżnienia na europejskich turniejach), jest gwarancją przełamania wszelkich barier i wstydliwości. To nie tylko nauka eleganckiego poruszania się w rytm muzyki, ale również niespotykana okazja do skutecznej walki z samym sobą, za swymi słabościami. W końcu taniec spełnia także funkcje terapeutyczne.

Jeżeli na każdej imprezie tanecznej podpierasz ściany, bo parkiet wywołuje u Ciebie nieokiełznany lęk, powinieneś zapoznać się z ofertą Studia Tańca Marcina Wrzesińskiego i Anny Głogowskiej, które proponuje niespotykanie bogatą ofertę edukacyjną.

 
Copyright © 2011 STUDIO TAŃCA
projekt i wykonanie  No-Name m.s.

WYŚLIJ SMS

Chcesz wiedzieć, kiedy powstanie nowa grupa początkująca interesujących Cię zajęć, wyślij sms na numer  604-169-752  o treści:

(taniec towarzyski, nowoczesny, klasyka lub akrobatyka) następnie wpisz wiek. Jeżeli jest to osoba lub para do 17- 18 lat to wpisujemy wiek cyferkami. Jeśli starsza niż 17 – 18, to po prostu „dorośli”.
Ostatnią informacją musi być miejscowość w której chcesz chodzić na zajęcia. Prowadzimy lekcje tańca w miejscowościach: Wołomin, Kobyłka, Ząbki , Zielonka Ostrówek, Dąbrówka.

Np. jeśli jesteś dorośły i interesuje Cię taniec towarzyski w miejscowości Kobyłka  to Twój sms powinien być taki:

„Taniec towarzyski dorośli Kobyłka”

Jeśli nie masz pary, to taką informację można zamieścić w smsie
Jeśli będzie ruszała nowa grupa interesujących Cię zajęć, odzwonimy.


ZAMÓW NEWSLETTER

NEWLETTER STUDIO TAŃCA

zamów newsletter, aby być zawsze na bieżąco


imię:

Email: