facebook
home
napisz
szukaj
III edycja "Tańca z gwiazdami"
   

ImageZaczęło się. Na razie tylko domyślam się z kim zatańczę - mówi nam Ania, która w drugiej edycji programu tańczyła z Piotrem Gąsowskim.

W przyszłym tygodniu rozpocznie trening z kolejną gwiazdą. W tym czasie większą część jej obowiązków przejmie partner taneczny Marcin Wrzesiński. Ania prowadzi zajęcia w szkołach i w przedszkolu, a także pracuje z grupą taneczną w Miejskim Ośrodku Kultury w Kobyłce. Dzieciaki z zespołu to pół życia Ani i Marcina.

- Już raz zrzuciłam wszystko na niego - śmieje się Głogowska. - Marcin dużo pracował z moim poprzednim partnerem w programie, Piotrem Gąsowskim. Tworzył choreografię, pokazywał mu każdy ruch.

- "Gąs" uczył się szybko i chętnie - uśmiecha się Marcin.

- Chociaż czasem bywało ciężko, to zawsze było śmiesznie - dodaje Ania. Kiedyś w czasie próby operator tak się śmiał, że upuścił kamerę. Na szczęście sprzęt nie popsuł się. W trakcie drugiej edycji programu Ania i Marcin pracowali także na swój sukces. Zatańczyli w mistrzostwach Polski, zajęli drugie miejsce i w mistrzostwach świata - czwarte miejsce w tanecznym show. Ściskamy kciuki za Anię.

Partnerem tanecznym Ani jest Marcin Wrzesiński. Od lat tańczą w ośrodku kultury w Kobyłce pod Warszawą. Są mistrzowską parą, która medale zdobywała w Europie i na świecie.

Super Express 2.02.2006

 
Copyright © 2011 STUDIO TAŃCA
projekt i wykonanie  No-Name m.s.
NOWOŚCI

Dajemy Ci naszą pasję, wiedzę, doświadczenie...
Dla Ciebie taniec stanie się prawdziwą radością i spełnieniem. To proste -
z nami pokochasz taniec.
Osobiście prowadzimy lekcje tańca
ZAMÓW NEWSLETTER

NEWLETTER STUDIO TAŃCA

zamów newsletter, aby być zawsze na bieżąco


imię:

Email: