facebook
home
napisz
szukaj
IX Powiatowy Turniej Tańca
Więcej…
 
XIV Turniej Tańca NowoczesnegoWięcej…
 
XIV Turniej Tańca TowarzyskiegoWięcej…
 
JOKO Mazovia Cup 2008 - taniec towarzyskiWięcej…
 
Roztańczyli Kobyłkę po raz 15!
To była już 15 edycja Powiatowego Dziecięcego Turnieju Tańca, organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce i Studio Tańca Anny Głogowskiej i Marcina Wrzesińskiego.

Po zeszłorocznej zmianie miejsca organizacji turnieju, Powiatowy Dziecięcy Turniej Tańca ponownie zawitał do hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Kobyłce, gdzie odbyło się wiele znakomitych edycji najpopularniejszego maratonu tanecznego. Ponownie za roztańczenie powiatu wzięli się Ania Głogowska i Marcin Wrzesiński, którzy od wielu lat z powodzeniem popularyzują taniec w naszej okolicy. Tradycyjnie w organizacji turnieju pomagał im Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce, gdzie mistrzowie prowadzą swoją szkołę tańca. Doprawdy trudno w to uwierzyć, ale w sobotę odbyła się już 15 edycja turnieju, co zapewne jest jednym z rekordów, jeśli chodzi o imprezy w powiecie.
Wypada podziękować w imieniu uczestników zawodów, dumnych rodziców i skromnych kibiców za umożliwianie dzieciakom spróbowania się w rywalizacji z innymi młodymi adeptami sztuki tanecznej. Co ważne imprezy taneczne organizowane przez MOK oraz Studio Tańca Ani i Marcina są turniejami z prawdziwego zdarzenia - nie chodzi tylko o udostępnienie kawałka parkietu i proste przyozdobienie hali. Profesjonalni sędziowie, fenomenalne nagłośnienie i oświetlenie, za które podobnie jak na ostatniej Gali Kick boxingu odpowiedzialna była firma Center Stage - dzieciaki mogły poczuć się jak podczas rywalizacji o najwyższe laury. Szczególnie efektownie wypadła część wieczorna, kiedy ściemniło się, gra świateł robiła świetny show, a dzieciaki dawały popis w tańcu nowoczesny.

Więcej…
 


Copyright © 2011 STUDIO TAŃCA
projekt i wykonanie  No-Name m.s.

ZAMÓW NEWSLETTER

NEWLETTER STUDIO TAŃCA

zamów newsletter, aby być zawsze na bieżąco


imię:

Email: