05-220 Zielonka, ul. Krzywa 10

05-200 Wołomin, ul. Moniuszki 11

  • I miejsce Otwarte Mistrzostwa Włoch (Alassio  lipiec 2002)
  • VI miejsce Mistrzostwa Polski Par Zawodowych (Kraków  styczeń 2003)
  • IV miejsce Międzynarodowy Festiwal Tańca "TROPICANA CUP" (Mikołajki  kwiecień 2003)
  • VI miejsce Mistrzostwa Europy South American Showdance (Le Mans - 13 grudnia 2003)
  • VIII miejsce French Open - Otwarte Mistrzostwa Francji (Le Mans 13 grudnia 2003)
  • III miejsce Kryształowa Korona (Mariupol, Ukraina, 27 marca 2004)
  • II miejsce Mistrzostwa Polski Par Zawodowych (Warszawa 19 października 2004)
  • II miejsce Kiyev Mayor Open Cup ( 24 października 2004)
  • II miejsce Czech Open Profesional Championships (Praha 16 listopada 2004)
  • IV miejsce Irish Open Championships - Tralee, (25 lutego 2005) South American Showdance
  • IV miejsce Lignano Sabbiadoro 2005 - Mistrzostwa Świata w South American Showdance, Włochy, 16 września 2005
  • IV miejsce Dance Masters 2005 (9-10 grudnia 2005) South American Showdance
  • IV miejsce Mistrzostwa Świata w South American Showdance (Moskwa 22 Kwietnia 2006 )
  • IV miejsce Mistrzostwa Polski w South American Showdance (Iława - 16 kwietnia 2006)
  • II miejsce Mistrzostwa Europy w South American Showdance (Kijów - 17 czerwca 2006)
  • II miejsce Duch Open w South American Showdance  Professional (Assen  Holandia 9-11 listopada 2006)
  • II miejsce POLISH CUP  Mistrzostwa Polski Par Zawodowych w South American Showdance (Warszawa  20 września 2008)

Osiągnięcia w klasie par zawodowych

Osiągnięcia w klasie par amatorskich

 

  • Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego - 1 miejsce
  • Puchar Okręgu Mazowieckiego - 1 miejsce
  • Otwarte Mistrzostwa Warszawy - 1 miejsce
  • Puchar Expresu Ilustrowanego (Łódź) - 1 miejsce
  • Otwarte Mistrzostwa Świata (Odessa) - 8 miejsce
  • Grand Prix Polski (Łódź) - 1 miejsce
  • Grand Prix Łodzi - 1 miejsce
  • Międzynarodowy festiwal tanca "Dnipro Open" (Ukraina) - 4 miejsce
  • Międzynarodowy festiwal tanca (Rosja) - 8 miejsce
  • Międzynarodowy festiwal tanca "Gadu Mija"(Lotwa)- 8 miejsce
  • Otwarte Mistrzostwa Kanady (Ottawa) - 1 miejsce
  • Złote Pantofelki (Białystok) - 1 miejsce
  • Puchar Świata (Wilno) - 14 miejsce
  • Baltic Cup (Elbląg) - 3 miejsce
  • Puchar Polski (Warszawa) - 4 miejsce

Anna Głogowska i Marcin Wrzesiński

Nasza historia