Salsa ladies solo

Latino specjalnie dla kobiet

PLAN ZAJĘĆ

Salsa jest bardzo popularnym tańcem towarzyskim pochodzenia karaibskiego . Salsę tańczy się przy muzyce pod taką samą nazwą jak rodzaj tańca. Jest tańcem ekspresyjnym, pełnym emocji i zmysłowym. Można ją również tańczyć w miejscu czyli całkiem inaczej niż inne tańce towarzyskie.

 

Salsa Lady Styling to bardzo modny styl salsy, stworzony z myślą o kobietach, które nie mają swojego partnera lub nie potrafią przekonać go do tańca. Panie bez pomocy panów mogą się doskonale bawić i odprężyć w tym tańcu.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom powstał też styl Salsa Men Styling przeznaczony dla mężczyzn nie posiadających partnerki, a chcących się zrelaksować i odprężyć w tańcu po ciężkim dniu.

Salsę solo polecamy także jako uzupełnienie zajęć salsy w parach, czyli naukę tego jak ładnie się prezentować w tańcu z partnerem (ladies styling).

 

Na zajęciach kładziemy nacisk na rozwój świadomości ciała oraz pracę wszystkich Waszych atrybutów - klatki piersiowej, bioder oraz rąk. Staramy się nauczyć gracji ruchów i umiejętnego wykorzystania ciała w tańcu. Zajęcia często mają charakter kondycyjny - gwarantujemy pozytywne zmęczenie i uśmiech na twarzy.

 

Strój do salsy powinien być luźny nie krępujący ruchów. Najważniejsze jest przede wszystkim obuwie, które powinno być wygodne i lekkie, aby nie sprawiało problemów przy obrotach. Najodpowiedniejszym ubiorem w salsie dla kobiety jest strój z różnego rodzaju frędzelkami czy falbankami ponieważ przy wykonywanych figurach i obrotach wszystko pięknie wiruje.

05-200 Wołomin, ul. Moniuszki 11

05-220 Zielonka, ul. Krzywa 10